Home Forums New Member Introductions! Instagram Reels’da beğeni satın alın

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author
    Evan Duke
    Participant

Herkese merhaba!!! SubsBoost hizmeti aracılığıyla Instagram Makaralarım için beğeni satın almayı düşünüyordum. İçeriğin görünürlüğünü artırmaya yardımcı olabileceğini duydum, ancak buna değip değmeyeceğinden emin değilim. Bununla ilgili gerçek dünya deneyimi olan var mı? İzleyici etkileşimini nasıl etkilediğini merak ediyorum. Belki önerebileceğiniz alternatif tanıtım yolları da vardır. Görüşlerinizi bekliyorum!

Tobias Dorian
      Participant

Makaralarıma beğeni satın almak için SubsBoost’u denedim ve size deneyimimden bahsedebilirim. Sosyal medya dünyasında, özellikle de Instagram’da rekabetin çok büyük olduğunu ve bazen öne çıkmanın bir yolunu bulmak istediğinizi söyleyerek başlayayım. Ben de videolarımın kalitesi ve sunumu üzerinde çalışmama rağmen hak ettikleri ilgiyi görmediklerini fark ettiğimde beğeni satın almaya karar verdim. Unutulmaması gereken ilk şey, satın alma sürecinin oldukça basit olduğudur. Bütçeme uygun bir beğeni paketi seçtim ve ödemeyi yaptıktan sonra beğeniler oldukça hızlı bir şekilde gelmeye başladı. Sonunda, beğenilerin videoların erişimini gerçekten artırdığını fark ettim. Daha fazla insan onları fark etmeye başladı ve bu da görüntülenme sayısındaki artışa yansıdı. İlk başta bu çok cesaret verici görünüyordu. Ancak, tüm beğenilerin eşit olmadığı konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bazıları bot ya da sahte gibi görünen, gerçek içeriği ya da takipçisi olmayan hesaplardan geldi. Bu, genel tabloyu biraz bozuyor çünkü bu tür beğeniler gerçek bir etkileşim yaratmıyor. Gerçek aboneler bazı beğenilerin gerçek ilgi alanlarıyla bağlantılı olmadığını fark edebilir ve bu da onları uzaklaştırabilir. Ayrıca, beğeni satın almanın içerik üzerinde çalışmanın yerini tutmayacağını fark etmekte fayda var. Daha ilginç ve orijinal videolar oluşturmaya başladığımda beğenilerin kendiliğinden geldiğini fark ettim. Beğeni satın almanın ekstra itici gücü gerçekten yardımcı olsa da, iyi bir içeriğiniz varsa, kendi kendine dikkat çekmeye başlayacaktır, reels beğeni satın al karar verirseniz, SubsBoost sitesini ziyaret etmenizi öneririm. Ve evet, Instagram’ın kendi algoritmaları olduğunu ve çok fazla aktif olmayan beğeniniz olduğundan şüphelenirlerse, hesabınız üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğini unutmamak önemlidir.

Thukk Serien
        Participant

Görüşlerinizi okumak ilginç. Benim de beğeni satın alma deneyimim oldu, ancak henüz SubsBoost kullanmadım. Denemek istiyorum ama itibar üzerinde olumsuz bir etkisi olabileceğinden korkuyorum. Önemli olanın yalnızca beğeni sayısı değil, aynı zamanda gerçek kitleyle etkileşim olduğuna katılıyorum. Bu yaklaşımların nasıl doğru bir şekilde birleştirilebileceğine dair örnekleri olan var mı? Her türlü tavsiyeyi almaktan memnuniyet duyarım!

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
        • You must be logged in to reply to this topic.